GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Telif hakkı Türk Metal Sendikası’ na aittir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve kayıplardan dolayı Türk Metal Sendikası, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yöneticileri, Çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Türk Metal Sendikası’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Türk Metal Sendikası sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları Türk Metal Sendikası’ e ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

Türk Metal Sendikası sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

Türk Metal Sendikası sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz ya da herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Türk Metal Sendikası internet sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Türk Metal Sendikası sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Bilgilendirme ve Sorumluluk

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Türk Metal Sendikası iş bu internet sitesi aracılığı ile gizli veya mülkiyeti başkalarına ait bilgi elde etmek istememektedir. Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Türk Metal Sendikası tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Türk Metal Sendikası, bu internet sitesi aracılığı ile ulaşacağınız hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir taahhüt veya beyanda bulunmamaktadır. İş bu internet sitesinden veya bu sitedeki bağlantılarda yer verilen bilgileri kullanmadan doğan riskler bu bilgileri kullananlara aittir.

Değişiklikler

Türk Metal Sendikası iş bu şartları dilediği zaman değiştirebilir, düzeltebilir veya çıkarabilir.

Türk Metal Sendikası, herhangi bir güncelleme veya değiştirme öncesinde iş bu internet sitesi kullanıcılarını bilgilendirmekle yükümlü değildir.

Finansal Bilgiler

Türk Metal Sendikası sitesinin herhangi bir linkinde finansal veriler sunulmuş ise bu finansal veriler yalnızca bilgi amaçlı olup, hiçbir ticari amaç taşımamaktadır.

Türk Metal Sendikası iş internet sitesi veya hiper bağlantılı diğer bir internet sitesinin kullanılması sonucunda doğacak kar kaybı, işin aksaması, bilgi işlem sistemlerindeki program veya başka verilerin kaybı da dahil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan ötürü, bu nevi zarar ihtimalleri kendisine açıkça haber verilmiş olsa bile hiç kimseye karşı sorumlu değildir.

Türk Metal Sendikası’ e ait olmayan bir internet sitesine giriş yaptığınızda girdiğiniz internet sitesinde Türk Metal Sendikası logosu olsa bile, lütfen girdiğiniz sitenin Türk Metal Sendikası sitesinden bağımsız olduğunu ve bu sitenin içeriği üzerinde, Türk Metal Sendikası’ in hiçbir kontrolü olmadığını biliniz.

Güvenlik

Türk Metal Sendikası sitesini ziyaret ettiğinizde, web serverlarımız standart olarak size internet hizmet sunucunuz tarafından verilen IP adresinizi, bize ulaşmadan önce bulunduğunuz web sitesini, bizim sitelerimiz üzerinden ziyaret ettiğiniz sayfaları, ziyaret tarihi ve süresini kayıt eder.

Türk Metal Sendikası internet sitesinde koruma amacı ile teknik ve organizasyonel açıdan güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. Güvenlik önlemlerimiz teknolojik ilerlemeler ile birlikte sürekli gelişme içerisindedir.